Rezervační formulář

Kalendář
Kalendář
Dní:
Cena celkem:  Kč

Proč Valet Parking

Cesta tam...

 1. Příjezd na letiště

  Příjezd na Letiště

  Přijeďte pohodlně Vaším vozem přímo na Letiště. Na předem určeném místě Vás již bude očekávat náš personál tak, aby celý proces odbavení proběhl rychle a snadně. Ušetříte tak čas, který byste jinak potřebovali k zaparkování vozu na parkovišti a transferu k letištnímu terminálu. Usnadníme a zrychlíme tak Váš odjezd na dovolenou, či služební cestu. Místo předání vozidla a cesta k němu jsou vyznačené zde.

 2. Předání vozu

  Předání vozidla

  Náš řidič s Vámi sepíše předávací protokol. Budou vyplněny všechny údaje nezbytně nutné k bezpečnému a komfortnímu předání Vašeho vozu. Zapíšeme stav najetých kilometrů, pohonných hmot v nádrži a uvedeme případné provozní oděrky, či jiná poškození na voze. Stav, ve kterém nám vozidlo předáváte, bude zdokumentován pomocí fotografií. Tyto budou uloženy po dobu nezbytně nutnou kvůli případným reklamacím. Do předávacího protokolu se také uvede, zda jsou ve vozidle cennosti jakéhokoliv druhu (golfové hole, kočárek apod.), GPS navigace, autorádio atd. Kopii tohoto dokumentu obdržíte i Vy, tak abyste vše měli takzvaně „černé na bílém“. Náš řidič si od Vás převezme klíče od vozidla a obě strany předávací protokol podepíší.

 3. Platba

  Platba

  Provedete platbu na místě v hotovosti, či platební kartou. Platba se provádí již při příjezdu na Letiště, abyste se po Vašem návratu již nemuseli ničím zdržovat a po únavné cestě letadlem mohli vyrazit rovnou domů. V případě potřeby Vám rádi vystavíme daňový doklad pro případné pozdější reklamace, či proplacení parkovného u Vašeho zaměstnavatele.

 4. Přeparkování vozu

  Přeparkování vozu

  Náš řidič bezpečně přeparkuje Váš vůz na 24/7 hlídané parkoviště Smile Parking. Celý areál je komplexně zabezpečen. Střeží jej desítky bezpečnostních kamer s HD rozlišením, nonstop fyzická ostraha, plot s ostnatým drátem a infračervenými paprsky chránící proti narušení po obvodu celého prostoru. Parkoviště je vzdálené cca. 6,5 km od letiště. Jeho přesnou polohu a cestu, kterou Vaše vozidlo bude bezpečně přeparkováno, naleznete zde.

 5. Pojištění

  Pojištění

  Naši řidiči jsou vyškoleni v ohledu bezpečné jízdy, takže nemusíte mít o své vozidlo žádné starosti. Pro případ, že by přece jenom z důvodu nepříznivého počasí, či jakéhokoliv jiného problému vznikla na Vašem vozidle škoda, jsme plně pojištěni společností Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group., druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Váš pobyt v zahraničí si tak můžete užívat zcela bezstarostně.

 6. Péče o Váš vůz

  Péče o Váš vůz

  V případě, že jste si objednali některou z našich doplňkových služeb, Vaše vozidlo umyjeme, vyčistíme interiér, vytepujeme, či dotankujeme, vše podle Vašich potřeb a s nejvyšší péčí o Váš vůz. Náš tým je důkladně zaškolený a o svěřená vozidla se stará, jako o vlastní.

  Exteriér Vašeho vozu jemně ručně umyjeme a naneseme bezkontaktní chemii tak, abychom nepoškodili lak na karoserii ani při silném znečištění Vašeho vozidla. Celou ošetřující proceduru završíme navoskováním karoserie, tak aby Váš vůz byl zcela čistý a odpočatý i při Vašem příjezdu.

  Interiér Vašeho vozidla kompletně „vygruntujeme“. Plastové části, chromované části i koberečky, vše bude čisté tak, že by se z nich dalo jíst. Dopřejte Vašemu vozidlu pořádný „jarní úklid“ nehledě na roční období. Vy i Váš vůz budete příst spokojeností!

  Vyřádily se na interiéru Vašeho vozidla děti, nebo by si z jakéhokoliv jiného důvodu vozidlo zasloužilo pořádnou ošetřující kůru jako v salonu krásy? Naši profesionálové Vám vozidlo vytepuje, pokud máte sedačky kožené, šetrně do nich vmasírují speciální přípravek, který je šetrný ke kůži a konzervuje ji. Tato služba zahrnuje také čištění interiéru vozidla. Váš vůz tak bude opět vonět novotou!

  Pokud se nechcete při odjezdu zdržovat s tankováním paliva u čerpací stanice, vozidlo Vám „nakrmíme“ sami. Dohustíme pneumatiky a jsme schopni Vám a Vašemu vozidlu poskytnout i další služby dle Vašeho přání.

  O provedené službě Vás budeme informovat formou e-mailu s přiloženou fotografií umytého vozu.

Cesta zpátky

 1. Přistavení vozidla na Letiště

  Přistavení vozidla zpět na Letiště

  V den Vašeho návratu bude Váš vůz bezpečně přistaven z parkoviště zpět na Letiště s dostatečným časovým předstihem tak, aby i proces předání vozidla proběhl co nejrychleji a nejkomfortněji. V momentě, kdy Váš vůz bude přistaven na předem určené místo na Letišti, obdržíte informační sms.

 2. Odjezd z Letiště domů

  Odjezd z Letiště domů

  Společně s naším řidičem zkontrolujete stav Vašeho vozidla a případně provedených extra služeb. Obě strany znovu podepíšou předávací protokol a utvrdí tak, že vše proběhlo v naprostém pořádku. Nyní už můžete z Letiště bezstarostně a spokojeně vyrazit domů.

Kde nás najdete?

Instrukce pro příjezd:

20 minut před příjezdem na letiště zavolejte na naší linku 725120021. Náš řidič Vás pak bude očekávat a sdělí Vám podrobné informace o místě předání vozu.

Při příjezdu do areálu letiště se držte chvíli v levém červeném pruhu (Terminál 2 - Přílety). Po 250 metrech uvidíte na levé straně velkou sklěněnou budovu hotelu Courtyard Mariott. V tu chvíly přejeďte do levého odbočovacího pruhu "PARKING". Zastavte před vchodem označeným "EUROPORT PASÁŽ" na vyhrazeném parkovacím stání pro INFINITY TRAVEL CENTER AND LOUNGE. Zde si od Vás řidič vozidlo převezme.


Ušetřete zde 10 % s vybranými platebními od Raiffeisenbank!